Svatba Veronika a Roman Vsetín
Na této svatbě jsem původně ani fotografovat neměl. S omezenou výbavou jsem však několik fotografií během párového focení vytvořil.



Na této svatbě jsem původně ani fotografovat neměl. S omezenou výbavou jsem však několik fotografií během párového focení vytvořil.



Moravské kartografické centrum ve Velkých Opatovicích mě jako netradiční místo pro obřad naprosto uchvátilo. Posuďte sami.
Zadání znělo: vyfotit pár jarních snímků na chystaný svatební web. A s Nelou a Lukášem to byla opět usměvavá fotografická procházka, jak je vidět i na fotkách 🙂
Někdy je potřeba dát si od focení svateb trošku oddych a užívat si atmosféru a nepřipadat si jako v práci. Navíc vidět pracovat jiného fotografa je pro mě vždycky zkušeností. Původně jsem si fotoaparát ani nechtěl vzít, ale takováhle atmosféra k tomu přímo svádí a tak jsem neodolal. Přesto jsem vyfotil jen velmi málo obrázků. Některé…
Několik obrázků z posledního focení dětí. Výrazy dětí jsou vždy jedinečné a jejich chování mě vždy překvapí svojí bezprostředností a upřímností. 🙂