Focení svatby

Jak vybrat fotografa na svatbu?

Váš velký den by měl proběhnout hlavně v klidu, měli byste si ho řádně užít a zažít mnoho radostných momentů. Zní to jako klišé, ale je to opravdu tak. Výběr fotografa, který s Vámi stráví tyto chvíle je tedy potřeba dobře zvážit. Podívejte se na snímky z jiných svateb a rozhodněte podle toho, jaké fotografie se vám nejvíce líbí. Nehleďte ve výběru fotografa pouze na cenu. Přeji vám pevné nervy při organizaci vaší svatby. Když nejde o život, tak o nic.

Kde?

Preferovaná místa lokalit, kam cestuji za svatbami: Brno a okolí, jižní Morava, východní Čechy - Svitavy, Šumperk, Olomouc a okolí. Pokud nemáte jasno, zkuste se inspirovat třeba na mé stránce.

Máte vybráno?

Pokud si mě budete chtít objednat pro focení té vaší svatby, zeptejte se na volný termín ve formuláři na této stránce. Cena fotografování svatby začíná na 5000Kč dle časové náročnosti a množství objednaných služeb. Součástí svatebního focení může být i svatební album, které sestavím z nejlepších Vámi vybraných fotografií a předám co nejdříve po svatbě. 

Kdy na schůzku?

Asi měsíc před svatbou přichází ideální čas na osobní schůzku, které já dávám vždy přednost. Můžeme si tak ujasnit některé chyby v harmonogramu a také spolu probrat další organizační záležitosti. Rád uvítám všechny Vaše nápady a pomůžu Vám je zrealizovat. Uvědomuji si, že časová vytíženost nebo dojezdová vzdálenost někdy osobní schůzku vylučuje. V těchto případech lze tyto záležitosti probrat telefonicky (např. Skype).