Svatba Veronika a Roman Vsetín
Comments: 0
Na této svatbě jsem původně ani fotografovat neměl. S omezenou výbavou jsem však několik fotografií během párového focení vytvořil. Zobrazit celý příspěvek!
Svatba Nela a Lukáš Velké Opatovice a Vrážné
Comments: 0
Moravské kartografické centrum ve Velkých Opatovicích mě jako netradiční místo pro obřad naprosto uchvátilo. Posuďte sami. Zobrazit celý příspěvek!
Svatba Vendula a Pavel Líšeňský kostelíček Brno
Comments: 0
Nádherná svatba velmi sympatického páru. Obřad proběhl u Líšeňského kostelíčku, svatební párty v Tuřanech. Navíc k tomu 5 krásných družiček. Prostě ideální svatba.   Zobrazit celý příspěvek!
Monča a Petr Rande na oblíbeném místě
Comments: 0
Když jsem se dozvěděl, že oblíbeným místem je arboretum Mendelovy univerzity, měl jsem hned radost. Tohle místo má snad nekonečnou nabídku různých scenérií a navíc nabízí dostatek soukromí pro focení. Občas je dobré počkat si na měkké světlo při západu slunce 🙂 Díky také za skvělou asistenci při manipulaci s externím bleskem Ditě Markové a těším se i na její fotky. Zobrazit celý příspěvek!
Svatba Veronika a Michal pevnost Fort Olomouc
Comments: 0
Pevnost Fort Křelov u Olomouce si vybrali Veronika a Michal jako místo pro obřad a svatební hostinu. Příjemné prostředí i krásná fotogenická místa je možné využít na valech v okolí pevnosti i uvnitř areálu. Posuďte sami.   Zobrazit celý příspěvek!
Svatba Lucie a Jan Žižkovská věž Praha
Comments: 0
Někdy je velká úleva na svatbě rodinného příslušníka při focení pouze sekundovat. Přesto nebylo možné fotoaparát nechat doma. A nakonec jsem rád že jsem ho měl sebou 🙂 Zobrazit celý příspěvek!
Rande Nela a Lukáš 13. dubna 2016
Comments: 0
Zadání znělo: vyfotit pár jarních snímků na chystaný svatební web. A s Nelou a Lukášem to byla opět usměvavá fotografická procházka, jak je vidět i na fotkách 🙂 Zobrazit celý příspěvek!