Svatba Barbora a Michal
Comments: 0
Svatba Eliška a Lukáš Brno Líšeň
Comments: 0
Svatební obřad: Líšeňský kostelíček neboli kaple Panny Marie na kostelíčku. Svatební recepce: Kadlcův mlýn. Zobrazit celý příspěvek!
Svatba Kristýna a Jirka Kravsko
Comments: 0
Stodola Suška ve vesnici Kravsko je opravdu nádherné místo jako stvořené pro svatební obřady a hostiny. A když k tomu dodáte krásnou nevěstu Kristýnu, vznikne z toho něco neopakovatelného. A to i přes to, že jsem na svatbě byl až třetí fotograf! Zobrazit celý příspěvek!
Svatba Jana a Dries Velké Bílovice
Comments: 0
Svatba Veronika a Roman Vsetín
Comments: 0
Na této svatbě jsem původně ani fotografovat neměl. S omezenou výbavou jsem však několik fotografií během párového focení vytvořil. Zobrazit celý příspěvek!
Svatba Nela a Lukáš Velké Opatovice a Vrážné
Comments: 0
Moravské kartografické centrum ve Velkých Opatovicích mě jako netradiční místo pro obřad naprosto uchvátilo. Posuďte sami. Zobrazit celý příspěvek!
Svatba Vendula a Pavel Líšeňský kostelíček Brno
Comments: 0
Nádherná svatba velmi sympatického páru. Obřad proběhl u Líšeňského kostelíčku, svatební párty v Tuřanech. Navíc k tomu 5 krásných družiček. Prostě ideální svatba.   Zobrazit celý příspěvek!
Monča a Petr Rande na oblíbeném místě
Comments: 0
Když jsem se dozvěděl, že oblíbeným místem je arboretum Mendelovy univerzity, měl jsem hned radost. Tohle místo má snad nekonečnou nabídku různých scenérií a navíc nabízí dostatek soukromí pro focení. Občas je dobré počkat si na měkké světlo při západu slunce 🙂 Díky také za skvělou asistenci při manipulaci s externím bleskem Ditě Markové a těším se i na její fotky. Zobrazit celý příspěvek!