Lokality na svatbu

Brno a okolí

Brno a okolí

 

Lokalit v okolí Brna je mnoho a zajistě jste si už tu Vaši vybrali. Jelikož pocházím z Brna, je pro mě z hlediska dojezdové vzdálenosti tato poloha velmi dostupná.

Chata Babí Lom - Lelekovice

 

Tato lesní chata kousek v lese nad Lelekovicemi má výbornou polohu na pořádnou lesní párty. Zejména v letních měsících je to výborné místo pro Vaši svatbu. Přenocování manželského páru je potom možné v Tree house ve větvích stromů. Malým mínusem chaty je menší ubytovací kapacita. 

Hrad Buchlov a Buchlovice

Hrad buchlov v Buchlovských horách nabízí mnoho míst na svatební obřad i posvatební party. Hotel Buchlov, Zámek Buchlovice i samotný hrad je možné si rezervovat pro Váš svatební den. 

Hrad a zámek Dolní Kounice

 

Svatba na hradě a zámku Dolní Kounice je velmi oblíbená. Hrad nabízí hned několik prostorů a sálů pro Vaši svatbu. 

Vinařství a penzion Dominant Rakvice

Penzion a vinařství Dominant Rakvice nabízí velké ubytovací kapacity a obrovský sál pro opravdu hodně velké svatby. Budova je výborně zasazena do krajiny a bude vyhovovat hlavně milovníkům vína. 

Penzion Podmitrov

Velký penzion u řeky na Vysočině, který vyniká obrovskými ubytovacími prostory a příjemným okolím. 

Vinice-hnanice

Vinice-Hnanice

Luxusní hotel obklopený nádhernými vinohrady, kousek od hotelu vyhlídka na jednu z nejoceňovanějších vinic Šobes.

Olomoucký a Pardubický kraj

Bludoveček v Šumperku

 

Tuto krásnou hospůdku a skoro v lese vřele doporučuji jako místo pro svatební oslavu. Má pěkné okolí, výbornou kuchyni a má blízko do přírody. Párové fotografie lze tedy nafotit v bezprostředním okolí.

http://www.bludovecek.cz

Jevíčko a Jaroměřice u Jevíčka

Obřad v Jevíčku je možné uskutečnit přímo na  Městském úřadě na Palackého nám. 1

Lokalit pro párové focení doporučuji hned několik: Krásné prostředí nabízí areál místního Sanatoria s nádhernými budovami, porostlými popínavými rostlinami, kaplí a zahradními altány. V blízkém okolí najdete také třeba známou sakrální památku: Kalvarii v Jaroměřicích u Jevíčka.

Hrad Bouzov

 

Na hradě Bouzov na přelomu Pardubického a Olomouckého kraje jsem měl možnost vidět i fotit několik svateb. Obřad většinou probíhá v rytířském sále. Fotografování párů je potom možné v přilehlých hradních prostorách a hlavně v parku, který hrad obklopuje.

Pevnost Fort Křelov u Olomouce

Krásné prostředí Rakousko-Uherské pevnosti nabízí krásné prostory pro svatební obřad, který probíhá přímo na terase s nádherným výhledem do okolí. Svatební hostina pro omezený počet hostů potom uvnitř v hostinci Citadela. Součástí pevnosti je i muzeum, kde svatební hosté mohou absolvovat prohlídku (ideální doba pro fotografování páru).